Apie Mus

FrosTec UAB įsteigta 2009 metų liepos 23 dieną, Johnson Controls kompanijai po 15 metų veiklos priėmus sprendimą pakeisti pardavimų politiką Baltijos šalyse. Įkūrus mūsų įmonę ir pasirašius platinimo sutartis su Johnson Controls, FrosTec UAB tapo oficialiu Johnson Controls pramoninio ir komercinio šaldymo įrengimų platintoju Lietuvos ir Latvijos teritorijose, šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo — Lietuvos teritorijoje.

FrosTec UAB vienintelei Lietuvoje suteikta teisė naudoti prekinius ženklus: York, Johnson Controls, Sabroe, Frick. Mes didžiuojamės, kad savo klientams galime pasiūlyti įrengimus ir atsargines detales su šiais prekiniais ženklais.
Kadangi mūsų komandoje darbą tęsia profesionalūs, aukštos kvalifikacijos buvę Johnson Controls filialo darbuotojai, pagrįstai mes save laikome York, Johnson Controls kompanijų darbų tęsėjais Lietuvos ir Latvijos teritorijose.

FrosTec UAB veikla nukreipta į komercinio ir pramoninio šaldymo, šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo sistemų projektavimą, projektų įgyvendinimą, įrangos ir atsarginių detalių pardavimą, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.
Mūsų įmonė, tęsdama kompanijų York ir Johnson Controls atliktus darbus Baltijos šalyse, ir toliau glaudžiai bendradarbiaus su maisto, mėsos ir pieno, žuvies, daržovių perdirbimo ir sandėliavimo, chemijos ir farmacijos įmonėmis, logistikos centrais, projektavimo bei montavimo įmonėmis.
Savo klientams mes siūlome savo specialistų patirtį, kompleksišką sprendimų įgyvendinimą, aukštos kokybės įrangą ir aptarnavimą.